Başvurunuz Gönderiliyor...

Başvurunuz Bizlere Ulaşmıştır!

Teşekkürler

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi

TARNET Adını İlk’lere Yazdırmaya Devam Ediyor!

TARNET Adını İlk’lere Yazdırmaya Devam Ediyor!

Tarım Kredi Kooperatifleri’nin teknoloji iştiraki olarak 1996 yılında kurulan TARNET, 2020 yılına da damga vurmayı başardı.

Tarım teknolojileri ve güncel yazılım çözümleri ile teknoloji sektöründe ilklere imzasını atan firmamız, "Deloitte Technology Fast 50 Türkiye 2020” ödüllerinde, tarım teknolojileri ve yazılımları alanında ödül alan ilk firma olmayı başararak, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi arasında yerini aldı.

2006 yılından bu yana düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı ile ilgili açıklamalarda bulunan TARNET Genel Müdürü Huzeyfe YILMAZ "Alanında otorite olan Deloitte Türkiye'nin objektif değerlendirme kriterleri ile 15 yıldır verdiği ödüllerde, ilk kez tarım teknolojileri alanında faaliyet gösteren firmamızın da ödüllendirilmesi, sektörümüz adına umut verici ve bizi takip eden girişimlere bir motivasyon kaynağı olacağını belirten YILMAZ; TARNET olarak ülkemizin milli teknoloji hamlesine, tarım teknolojileri ve yazılımları alanında katma değerli ürünler vermeye ve Ar-Ge faaliyetlerimizi ileri seviyeye taşıyarak Türkiye ekonomisine ve tarım ekosistemine katkı sağlamaya devam edeceğiz" dedi.

Bilişim 500 tarafından düzenlenen ödül töreninde “Yılın Tarım Sektörü Yazılım Kategori Birinciliği” ödülünü alan firmamız, Türkiye’nin Akıllı Tarım Ekosistemine değer katmaya, yenilikçi projelerle tarımı teknolojiyle buluşturmaya devam etmektedir. 

1996 yılından bugüne kadar tarımda farkındalık sağlayan TARNET, inovatif fikir ve projeleriyle kendinden sıkça söz ettirmeye başarmış;

ZİHA (Zirai İnsansız Hava Aracı), TARPET (Yerli Akaryakıt Otomasyon Sistemi), ATS (Akıllı Traktör Sistemleri), ATA (Akıllı Tarım Atölyeleri), ERP, RPA, TARNET TrioE-Dönüşüm yazılımları ve operasyonel hizmetleri ile tarım ekosistemi içinde farklı bir konuma yerleşmiştir.

Tarım ve teknolojide bugüne fayda sağlayan ve gelecek odaklı yapılar oluşturan firmamız, Türkiye’de bilişim sektörünün değer üreten şirketleri arasında yer almaktadır.

2021 Yılı Teknofest Paydaşı: TARNET

TARNET, öncülüğünü yaptığı tarımda teknoloji sektörünü 2021 Yılı Teknofest organizasyonunda da Tarım Teknolojileri Yarışmaları ve İnsansız Zirai Kara Aracı Yarışması ile temsil edecektir.

Teknofest’in düzenlenmeye başladığı 2018 yılından bu yana festivalin ana paydaşlarından olan TARNET, bu yılda sürprizleriyle Teknofest’in teknoloji renklerinden biri olmaya hazırlanıyor.

Tarımda Dijital Dönüşümün Öncüsü

TARNET, ülkemizde gayri safi millî hasılanın 300 milyar TL’lik hacminde yer alan tarım sektöründe lider bir firma konumundadır. Geleceği inşa eden bu sektörde lider olmanın sorumluluklarını, en titiz şekilde yerine getiren firmamız, Türkiye’nin uçtan uca her köşesinde kullanılan ürünleriyle, yazılımlarıyla ve teknolojisiyle bu rolün hakkını vererek tarımı geleceğe taşımaya devam etmektedir.

Bu yönde tarımda dijital dönüşüme verdiğimiz katkılarla, Türkiye’nin Akıllı Tarım Ekosistemini geleceğin teknolojisiyle buluşturuyor ve Türk tarımına katma değer sağlayan projeler üretiyoruz.

“Tarıma Güç Vermeye Devam Edeceğiz”

Deloitte Teknoloji Fast 50 Programı kapsamında, şirketimiz adına ödülü alan TARNET Genel Müdürü Huzeyfe Yılmaz, yaptığı açıklamada tarım sektörünü ve finansal piyasaları bekleyen yeni zorluklara karşı, Türkiye'nin mukavemetini artırmak için, yeni dönemin ihtiyaçları doğrultusunda TARNET tarafından geliştirilen, yazılım ve teknolojilerin stratejik önemine değindi.

Yılmaz, "Bu gayretlerimizin tüm iş dünyasını pozitif yönde etkilemesi ve koruması kaçınılmazdır. Biz ülkemizin gıda güvenliğine etki eden verimli çalışmalarda öncü olmaya devam ederek, tüm sektörler için gıda güvenliği risklerini bertaraf etmek için çalışıyoruz. Yetkin personellerimiz multidisipliner bir bakış açısıyla tarım sektörüne güç vermeye devam edecekler. 'İşimiz tarım gücümüz teknoloji' mottsuyla millî ve yerli teknolojileri üretmek için gece gündüz demeden gayret ediyorlar" diyerek konuşmasına devam ederken, markamızın tarım sektöründe oynadığı kritik role de dikkat çekti.