Başvurunuz Gönderiliyor...

Başvurunuz Bizlere Ulaşmıştır!

Teşekkürler

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi

Tarnet Analitik

Veri Analitiği Ortak Raporlama Sistemi

Tarnet AnalitikTarnet A.Ş. tarafından, kurumların ve organizasyonların ellerindeki potansiyel istatistiki verilerin görselleştirilmesini ve anlamlandırılmasını sağlayan web tabanlı modern bir görselleştirme aracı olarak tasarlanmıştır. 

Tarnet Analitik, kullanımı kolay ve sürükle bırak mantığı ile anında görsel rapor üretebilme yeteneğine sahip self servis bir araçtır. 

Verinin karakterine göre bar, line, scatter, map, radial, pie, radar ve benzeri görseller(chart) ile verinin anlamlandırılmasına olanak sağlar. 

Tarnet Analitik, kullanıcı deneyimini ve kullanım kolaylığını ön planda tutarak tasarlandığı için kullanıcıların herhangi bir programlama bilgisine ihtiyaç duymadan rapor oluşturmaları sağlar. 

Tarnet Analitik ile hazırlanan raporlar farklı çözünürlükteki ekran ve cihazlarda aynı görsel kaliteyi sağlamaktadır. (Responsive Design)

Veri üreten kurum ve organizasyonların büyük çoğunluğunun veri ile ilgili öncelikli ihtiyacı verilerin düzenlenerek görselleştirilmesi şeklinde olmaktadır. Mevcut iş zekası ve veri görselleştirme araçları kullanım, bakım ve idame işleri için ekstra bilişim uzmanı ihtiyacı doğurmaktadır. Ayrıca yine mevcut ürünler belli veri tabanı ve iş zekası sistemleri ile çalışma zorunluluklarından dolayı ek uygulama gerekliliği ve lisans yükümlülükleri getirmektedir.